HARLEQUIN - BEYAZ DİZİ

 —
Rating
Likes Talking Checkins
8 0
About MİGROS, D&R, CARREFOUR, CARREFOUR EXP, KİPA, İNKILAP, KİLER, MACRO MARKET, ÖZDİLEK, YAYSAT DERGİ SATIŞ NOKTALARINDA.
Description HARLEQUIN TARİHÇESİ
Dünyadaki romantizm hayranlarına hitap eden ve okur hedef kitlesini kadın ağırlıklı olarak belirleyen yayıncılık politikasıyla dünyanın en büyük seri roman markası haline gelen HARLEQUIN 1949 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Popüler kültüre katkılarından dolayı uluslararası arenada takdir edilen HARLEQUIN kitapları¸ 61 yıl boyunca¸ içinde 800’ü aşkın BEST SELLER olan yaklaşık 35.000 roman yayınlamıştır.

Kanada’nın en büyük gazetesi Toronto Star’ı yayınlayan, Torstar Medya Grup 1981 yılında HARLEQUIN’i satın almıştır.

Torstar Medya Grup’un diğer şirketi olan Metroland Medya Grup, Kanada’da ve dünyanın bir çok ülkesinde, dünyanın en büyük ücretsiz gazetesi METRO’yu yayınlamaktadır.

Metroland Medya Grup aynı zamanda 100’ün üzerinde periyodik yayın yayınlamaktadır.

HARLEQUIN kitapları 6 kıtada, 114 ülkede, 28 farklı dilde ve ayda ortalama 110 farklı kitap olarak yayınlanmaktadır.

HARLEQUIN kitapları, farklı ülkelerden yaklaşık 1.100 yazar tarafından yazılmaktadır.

HARLEQUIN kitapları¸ 61 yıl boyunca dünyadaki bütün kadınların kalplerine sayfaları ile ulaşarak hayal güçlerine hitap etmiştir. Bundan dolayı HARLEQUIN romantizm ile eşdeğer tutulmaktadır.

HARLEQUIN kitapları, ayda ortalama 11.000.000 kitap satışı ile dünyanın en büyük ve en başarılı global markalarından biridir.

HARLEQUIN kitapları¸sahip olduğu bu bu satış rakamları ve 50 milyondan fazla okuyucusu dünyanın en çok okunan yayınıdır.
Web site www.harlequintr.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this book