UAB NVGroup

 —
Rating
Likes Talking Checkins
10 14
About Didmeninė ir mažmeninė prekyba www.spas.lt +370 700 11005
Description UAB "NVGroup" prekiauja suomiška termo mediena, medienos gaminiais ir ruošiniais - Lunawood. Lauko terasos lentos ir konstrukcinė mediena, lauko dailylentės ir fasado apdaila, vidaus patalpų ir pirties dailylentės, saunos gultai, stogo pakalimai ir tvoros elementai, vidaus masyvo grindys, pjauta ir statybinė mediena. O taip pat medžio plastiko kompozito terasinės lentos LunaComp WPC (Wood Plastic Composite).

Mediena pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško, turi KOMO kokybės sertifikatą. Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, termiškai apdorota mediena taip pat turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į "Egzotinės medienos" spalvas ir yra tokia tvirta, jog gali būti naudojama be jokio paviršiaus apdorojimo! Terminis apdorojimas padidina medienos stabilumą ir išryškina natūralų medienos struktūros grožį. Tai alternatyva tropiniam kietmedžiui bei egzotinėms medienos rūšims, kuri sulaukia didelio populiarumo visame pasaulyje.

Termo mediena yra ekologiškas sprendimas, siūlantis gražius, ilgalaikius, funkcionalius ir svarbiausia draugiškus aplinkai produktus. Terminis medienos apdorojimas yra švarus ir ekologiškas procesas. Šiame procese yra naudojami tik aukšta temperatūra ir garai, ir tai garantuoja, jog termo mediena yra visiškai natūralus ir be jokių chemikalų produktas.
Phone +37070011005
Web site www.spas.lt
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this local business