Starter - Pomoc na drodze

 —
Rating
Likes Talking Checkins
8 0
About Starter24 - Niezawodna i kompleksowa pomoc assistance
www.starter24.pl
Description Jesteśmy specjalistą w zakresie pomocy na drodze i wyłącznym partnerem ADAC w Polsce. W naszym kraju organizacja ta znana jest przede wszystkim z rankingów niezawodności oraz testów opon czy fotelików dziecięcych. W Niemczech to firma z ponad 100–letnią tradycją, świadcząca bezkonkurencyjne usługi pomocy na drodze i zrzeszająca ponad 17 mln członków.

Korzystając z wiedzy i doświadczeń ADAC wiemy jak dostarczyć najwyższej jakości assistance drogowe. Od 2000 roku jako Starter24 świadczymy w Polsce usługi dla największych producentów samochodów, obsługując programy assistance gwarancyjnego m.in. w ramach Ford Pomoc, VW Assistance, Skoda Assistance i innych programów.

O naszym doświadczeniu najlepiej świadczą liczby – tylko w roku 2011 mechanicy Startera pospieszyli na ratunek kierowcom 50 000 razy. W trasie czy pod domem, gdy zdarzy się jakakolwiek awaria lub wypadek, w Polsce i innych krajach Europy – zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc Starter24.
Overview Czerpiemy z wiedzy i doświadczenia naszego głównego udziałowca, ADAC - największej organizacji motoryzacyjnej w Europie. Wspólnie z niemieckim ERV oferujemy także assistance Podróż, oraz chroniący zarówno samochód, jak i ludzi Pakiet Auto + Podróż.

Co nas wyróżnia?

Starter Auto:

- ponad połowa zgłoszonych awarii usunięta na drodze, bez konieczności holowania
- brak limitu wieku pojazdu, który może być ubezpieczony
- pomoc zarówno pod domem, jak i w trasie
- badania wykazują, że aż 93% naszych Klientów poleca nas swoim znajomym

Starter Podróż:

- pokrycie kosztów leczenia w przypadku wypadku lub nagłego zachorowania podczas wyjazdu
- ochrona bagażu
Phone 600 222 222
Web site www.starter24.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this product / service