Ella

 —
Rating
Likes Talking Checkins
134 489
About Modellik Mankenlik Ajansı, Cast Ajansı ve Etkinlik Ajansı
ISTANBUL - ANTALYA - İZMİR
www.ajansella.com
Description Modellik Mankenlik Ajansı, Cast Ajansı ve Etkinlik Ajansı
Modelling & Talent Management, Advertisement Agency
ISTANBUL - ANTALYA - İZMİR
www.ajansella.com
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ www.ajansella.com ADRESİNDEKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.
YOU SHOULD USE THE APPLY FORM AT www.ajansella.com IF YOU WISH TO WORK WITH US.

ella model, mankenlik ve cast ajansları istanbul antalya izmir - talent and model management agency istanbul izmir antalya turkey
ella, mankenlik ajansı, cast ajansı ve event ajansı olmak üzere üç farklı alanda İstanbul, Antalya ve İzmir'deki şubelerimizle hizmet vermekteyiz. Mankenlik ajanslarımız, moda defileleri ve ürün sunumlarına, katalog ve reklam çekimlerine yerli/yabancı manken model casting hizmeti; cast ajanslarımız sinema, dizi ve reklam filmleri için oyuncu casting hizmeti; event ajanslarımız marka destek aktiviteleri ve tanıtım organizasyonlarınıza, fuar hostesi, stand hostesi gibi hizmetleri sağlıyoruz.
Farklı yüzlerle, etkili çalışmalara yerinde çözümler için güleryüzlü ekibimizle çalışmak isterseniz, web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ella is a boutique agency with the skill set and client base of a global agency.. Our aim is to provide clients with strategic PR consultancy that has significant and measurable impact on their business. We have services on 3 different branches:

Modeling Agency - Model Management
Talent Management Casting Services
Event Management Services
You may contact us on our website if you wish to work with our team.
Mission BAŞVURU SİSTEMİMİZ VE ONAY SÜRECİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOT!
Herkese merhabalar;
Bildiğiniz üzere ella ajans olarak web sitemiz üzerindeki form aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanından oyunculuk, modellik, cast ve mankenlik başvuruları kabul etmekteyiz. Sizlerden gelen aylık toplam 10 bine yakın başvuruya istinaden samimiyetimiz ve bize olan güveninize öncelikle çok teşekkür ediyoruz.

Takdir edersiniz ki bu kadar kalabalık başvurunun birebir yüzyüze görüşmeye alınması neredeyse imkansız. Biz de başvuru sistemimizi elimizden geldiğince uygun olacağını düşündüğümüz adayları değerlendirmek üzere bir ön eleme sistemi olarak kullanıyoruz. Yaptığınız başvurunuz kabul edildiği takdirde en geç 7 gün içinde başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresinize bir onay mesajı gelecektir.

Bu mesaj gelmediği takdirde başvurunuz onaylanmamış demektir. Bu durumun bir çok sebebi olabilir. Başvurunuzun onaylanmama sebebini tespit edip daha doğru ve eksiksiz bir başvuru göndererek onaylanma ihtimalini artırabilirsiniz. Genellikle yapılan hata fotoğrafların eksik veya üzerinde oldukça fazla efekt uygulanmış olmasıdır. Unutmayın ki fotoğrafları yüzünüzü ve fiziğinizi açık ve net bir şekilde görmek için istiyoruz. Lütfen fotoğraf yükleme ile ilgili talimatlarımızı inceleyiniz..

Unutmayın ki ella bünyesinde, samimiyetinize ve güveninize sadık kalma ilkesi ile, yapılan tüm başvuruları incelikle değerlendiriyoruz. Çalışmadan haksız gelir elde etme amacı ile kurulmuş ajansların, başvuru ücreti toplamak için tüm başvuruları kabul etmeleri ve sizleri kandırmalarına müsaade etmeyiniz.
Overview Modellik Mankenlik Ajansı, Cast Ajansı ve Etkinlik Ajansı
Modelling & Talent Management, Advertisement Agency
ISTANBUL - ANTALYA - İZMİR
www.ajansella.com
Phone +902122562547
Web site http://www.ajansella.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company