солоний крекер ТУК

 —
Rating
Likes Talking Checkins
8 0
About найсмачніший крекер TUC
Description У далекому 1958 році бельгійська компанія з виробництва печива Parein, якою керувала родина, власне, Парейнів, вирішила запропонувати європейському ринку альтернативу у вигляді зовсім нового, «суто американського» крекеру.

Тому син пана Парейна подорожує до Сполучених Штатів, щоб зрозуміти, яким же має бути рецепт, що допоможе йому створити революційний крекер. А тим часом удома Парейн-старший активно розмірковує над назвою нового продукту.

Одного вечора під час перегляду газети його увагу привернула абревіатура назви Trade Union Corporation – так і народилося ім’я всесвітньо улюбленого крекеру TUC.

У 1977 році бренд TUC перейшов до портфелю французької компанії «LU», згодом, у 1984, він переходить до власності компанії Danone. У 2007 Danone продає свій глобальний бізнес печива у світі Kraft Foods.

TUC завоював прихильність споживачів у більш ніж 20 країнах світу, в тому числі Німеччині, Бельгії, Іспанії, Нідерландах, Чехії, Угорщині, Великій Британії, Франції та багатьох інших.
Web site http://twitter.com/tuc_cracker http://vkontakte.ru/cracker_tuc
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this food / beverages