Hobimaailm

 —
Rating
Likes Talking Checkins
23 9
About RC mudelid, stendimudelid, lohed, mudelautod, raudtee mudelid, maketiehtius, arduino ja raspberry pi
Description Hobimaailm on 100% Eesti kapitalil põhinev hobitarvikute (põhiliselt mudelite) jae- ja hulgimüügiettevõte. Lisaks hobitarvikute müügile tegeleme ka firma ning kliendiürituste korraldamisega pakkudes Teie klientidele või töötajatele adrenaliinirohket võidusõiduvõimalust tubastes tingimustes. Meie esindus asub Tallinnas, Rocca Al Mare keskuse teisel korrusel.

Oluliseks peame klientide hoidmist hea klienditeeninduse, individuaalse lähenemise ning laialdaste teadmiste abil. Meie jaoks ei ole kunagi klientide probleemid ega küsimused "tüüpilised" ning iga lahenduse väljatöötamisel lähtume individuaalsetest soovidest.

E-pood
Hobimaailma veebipood on igikestvas arengus ning pidevalt täiendamisel. E-poest tellimise oleme üritanud teha võimalikult lihtsaks, ent kui midagi siiski selgusetuks jääb võib kas skype, telefoni, facebooki või e-maili teel meie personalilt alati nõu küsida.
Et mitte tekitada asjatuid turvaauke ei küsi me Teilt panga ega krediitkaardiandmeid, selleasemel edastame teile peale tellimuse vormistamist arve, mille saate turvaliselt tasuda kasutades enda internetipanka.
Phone +372 670 1464
Web site www.hobimaailm.ee
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this local business