Massaažitakso

Beauty, cosmetic & personal care
Rating
Likes Talking Checkins
3 0
About Lühipuhkus massaažilaual- Sa oled seda väärt!
Description Mõnusat massaaži saab nautida ka kodust lahkumata. Teen klassikalist, kupu ja Tai refleksoloogilist jalamassaaži ning saan tulla soovija juurde oma massaažilauaga kohale.

Massaaž on oluline igaühe jaoks, juba lühike seanss aktiviseerib vere- ja lümfiringet ning ergutab ainevahetust. Organismis toimub loomulik puhastumine jääkainetest ja mis põhiline – väheneb stress ja tugevneb närvisüsteem. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Ühtlasi väheneb lihaspinge ning pärast lühikest lõõgastust tunned end värske ja energilisena.

Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, tõhustab siseorganite tööd, intensiivistab verevarustust, selle tagajärjel vähenevad lihaspinged ning liigesprobleemid.

Tai refleksoloogiline jalamassaaz - Sõna refleks tähendab peegeldust, st. kogu inimene peegeldub jalatallal. Seega saab läbi jalamassaazi mõjutatud kogu inimese organism. Massaazis kasutatakse eeterlikke salve ja massaazipulka. Jalamassaaz on nii raviv, haigusi ennetav kui ka kasutatav haiguste järelravis. Parandab vereringet, seedeelundidte tööd ja aitab ka stressi ja depressiooni korral.
Jalamassaaž lõõgastab ning jalad on peale protseduuri mõnusalt kerged.


Massaaž on mõnus ja teeb tuju heaks!

hinnad: 30min- 12 eur, 60min- 20 eur, 90min- 25 eur
60min- 23 eur (jalamassaaž )
Selja-turja-peamassaaž + Tai refleksoloogiline jalamassaaž
75 min- 25 eur.


Tallinna piires lisandub kohalesõidutasu 3 eur
Kesklinna, Südalinna ja Vanalinna piirkonnas lisandub ka vastav parkimistasu.

Tallinnast väljas (20 km raadiuses) lisandub kohalesõidutasu 5 eur.

Phone 372 56 898 058
Web site www.massaazitakso.ee
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this beauty, cosmetic & personal care