Elumaja

Home
Rating
Likes Talking Checkins
0 8
About Energiasäästlik ehitus!
Description Rene Valner, kontseptsiooni looja, arhitekt:

“Tulemus, milleni jõudnud oleme, jõuab varem või hiljem kõigini. Ka need, kes täna kõõrdpilke heidavad, on homme sama asja tegemas."

Mihkel Pukk, initsiaator, tegevjuht:

„Elumaja kontseptsiooni peamine võlu on erinevalt tavapärasest äriloogikast tarbimise vähendamine – kõikide tegevuste ja kulutuste minimeerimine madalaima tänase võimaliku tasemeni.“

Héctor Otero, arhitekt:

Võrreldes Solar Decathlon võistlusega, millest osa võtsin, on siinne keskkond oluliselt erinev ning see on kahtlemata väljakutseid esitav.


Alar Pikkorainen, kujundaja:

"Harmoonia ümbritsevaga on tähtis. Elumaja kontseptsiooniga oleme harmooniat otsinud ja leidnud."
Mission Elumaja kontseptsioon sündis soovist pakkuda maailmale kompaktne, terviklik ja säästev moodulmaja lahendus. Pasiivmaja standardile vastava moodulmaja laialdane juurutamine aitab vältida keskkonnaprobleemide süvenemist ja pakub uue jätkusuutliku lahenduse kriisis vaevlevale elamumajandusele.

Oleme veendunud, et säästlik mõtteviis saab meie elu loomulikuks osaks. Keerulistel aegadel tuleb hoolega järele mõelda, kuidas oleme seni käitunud ja kuidas edasi liikuda. Energiasäästlik ehitamine ja elamine on osake oskusest paremini toime tulla, saavutada suurem tasakaal inimese ja ökosüsteemi vahel.

Loodushoidlik eluviis ja majandamine muutuvad meile kõigile varem või hiljem harjumuspäraseks, ühiskond lihtsalt ei saa teisiti hakkama. Otsustasime algust teha ja aidata inimestel hoolivamalt ning kokkuhoidlikumalt elada. Suunasime oma loova energia uudse moodulmaja rajamisse, mille kasutamisega kaasnevad üliväikesed kulud ning mille ehitamine ning kasutamine piirdub väikseima võimaliku keskkonnamõjuga.
Phone Mihkel Pukk, tegevjuht +372 50 28 730 Rene Valner, arhitekt +372 56 942 920
Web site http://elumaja.ee/et
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this home