Venus Club

 —
Rating
Likes Talking Checkins
412 8106
About Juunikuus 2009 toimus Tallinna populaarses ööklubis Venus Club verevahetus. Uuteks omanikeks on legendaarsed Bonnie & Clyde baarmanid, kes lahkusid viimasest klubist pea kogu kollektiiviga.
Description Oleme avatud 6 päeva nädalas.

Teisipäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti tasuta sissepääs.
Sissepääs N € 4.00, R-L € 8.00
Happy Hour 23:00-24:00, piletid ja kõik joogid -50%.
Mission PEAB MEELDIMA!
Overview Kujutle ette klubi, kus baarilett on lava, mille taga töötamas Eesti meister, eriüritusi on rohkem kui teistel Tallinna klubidel kokku, baaripoisid on nagu su vallatud sõbrad ning privaatne lõdvakslaskmine garanteeritud. Kuumem kui Päike, säravam kui Elu ja mmmagusam kui Sex on The Beach – See On Venus Club!
AINULT TALLINNA SÜDALINNAS ASUVAS VENUS CLUB´IS...
... Üle linna kuulsad show-baarmanid, kelle superkokteilid on kui unistus, sh. töötab meil Eesti Baarmenite Meister Hirja Niit.
….Uksed avanevad igal õhtul kell 22 ja kestavad niikaua kui pidutsejaid jagub…
….Palavalt armastatud rütme mängivad klubi tuntuimad DJ-d.

….Võimalus pidada unustamatu sünnipäev, poissmeeste õhtu, tüdrukute õhtu, firmapidu või lihtsalt pidu klubi ruumides. Ainult küsi lisa telefonil 5519999 või kirjuta meile venus@venusclub.ee
….Tshekka meie üritusi ja infot kodulehelt www.venusclub.ee ja www.facebook.com/venusklubi, kus aeg-ajalt üllatame oma kliente tasuta piletite, meelelahtuspakettide ja erinevate auhindadega.
…..Klubisse sissepääs alates 21 eluaastast.
Ootan Sind Venuses!
Phone 5519999
Web site www.venusclub.ee
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company