Tele2Latvia

 —
Rating
Likes Talking Checkins
151 0
About Prieks Tevi redzēt Tele2 Facebook lapā. Spied Like un pirmais uzzini par Tele2 jaunumiem un citām aktualitātēm.
Overview Tele2 Latvijā ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad Zviedrijas koncerna Tele2 AB (bijušais NetCom) meitas uzņēmums iegādājās mobilo sakaru operatoru Baltkom GSM.

Nopirktais uzņēmums bija izveidots 1995. gadā, un pirkšanas brīdī bija otrs lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. 1996. gada martā tas bija uzvarējis LR Satiksmes ministrijas izsludinātajā konkursā, iegūstot mobilo sakaru licenci darbībai GSM 900 frekvencē. Savukārt mobilo sakaru pakalpojumus tas piedāvāja kopš 1997. gada pavasara.

Otrā mobilo sakaru operatora darbības uzsākšanu var dēvēt par Latvijas mobilo sakaru tirgus attīstības sākumu, jo konkurence ļāva samazināt mobilo sakaru pakalpojumu un mobilo telefonu cenas. Līdz ar to ievērojami palielinājās mobilo sakaru lietotāju skaits.

Nopirktā uzņēmuma darbības stratēģija tika pārņemta no Tele2 AB grupas principiem un pieredzes Eiropā, Skandināvijas un Baltijas valstīs. Galvenais darbības princips Tele2 Latvijā bija un ir: Tele2 ir mobilo sakaru cenu līderis.

Ar nosaukumu Tele2 uzņēmums ir pazīstams kopš 2001. gada 12. marta, kad uz vienotu nosaukumu pārgāja visi Tele2 grupas mobilo sakaru operatori.
13 darbības gadu laikā Tele2 ir spējis kļūt par klientiem bagātāko mobilo sakaru operatoru Latvijā, attīstīt tīklu līdz labākajam Latvijā pieejamajam kvalitātes līmenim un pastāvīgi piedāvāt klientiem ērtus un vajadzīgus pakalpojumus.
Phone 600
Web site www.tele2.lv
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this telecommunication