rawchocolate.lv

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 0
About Informācija par dzīvo šokolādi un tās pagatavošanu.
Description Dzīvā šokolāde ir šokolāde kura tiek pagatavota tikai no tīrām, oriģinālām, autentiskām un neapstrādātām izejvielām. Dzīvās šokolādes pagatavošanas laikā sastāvdaļas netiek karsētas. Šādi šokolāde saglabā lielu daudzumu vērtīgu sastāvdaļu, piemēram, enzīmus, vitamīnus un fito pārtiku, kas visi parasti izdeg, karsējot šokolādi ļoti augstā temperatūrā.

Dzīvās šokolādes pagatavošanā, galvenokārt tiek izmantota eksotiskā “super pārtika” jeb superfoods. Piemēram, neapstrādāti kakao produkti, maka pulveris un godži ogas. Ar šiem superfoodiem iegūsim oriģinālu un dabisku dzīvās šokolādes garšu, kā arī iegūsim mūsu ķermenim lielāku daudzumu nepieciešamo uzturvielu (vitamīni, minerālvielas, aminoskābes, antioksidanti, uc.), salīdzinot ar jebkuru citu ēdienu un pārtikas produktu!

Galvenokārt visas šokolādes, kas tiek pārdotas veikalos (ieskaitot tumšo šokolādi), ir apstrādātas augstās temperatūrās. Tas būtiski samazina šokolādes uzturvielu daudzumu un izmaina oriģinālo izejvielu ietekmi uz mūsu organismu. Neapstrādāts kakao ķīmiski ir viena no vissarežģītākajām pārtikas vielām uz mūsu planētas, un tas satur vairāk nekā 1200 dažādu aktīvu vielu. Karsējot oriģinālo izejvielu, tiek zaudēts liels daudzums svarīgu uzturvielu, kā arī daļa maģijas, kas saistīta ar šokolādi. It īpaši sievietes zina, par ko es runāju. Karsēšana jau virs 45 grādiem iznīcina visus pārtikā esošos enzīmus.
Web site http://www.rawchocolate.lv
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this food / beverages